Tbilisi – hostely a ubytovanie v súkromí 1

Tbilisi nájdete okrem drahších apartmánov a hotelových izieb aj menej drahé hostely a veľa možností ubytovania na súkromí. Tu je pár odporúčaní, ktoré Vám môžu pomôcť pri rozhodovaní. Veľa šťastia 🙂

 


Waltzing Matilda Hostel
Ide o populárny a rušný hostel, ktorý sa nachádza blízko budovy opery, patrí Rusom a má 2 veľké nocľahárne, 6 menších izieb, spoločenskú miestnosť, kuchynku a terasu na streche. )
Rezervovať

 

Green Stairs je ďalší malý hostel blízko metra Marjanishvili. Aj keď sa tento hotel nenachádza vo veľmi turistickej oblasti, ponúka na ubytovanie súkromné izby, nie zdieľané izby.
Rezervovať

Nest Hostel je ďalší malý hostel blízko metra Marjanishvili. Aj keď sa tento hotel nenachádza vo veľmi turistickej oblasti, ponúka na ubytovanie súkromné izby, nie zdieľané izby.
Rezervovať

Formula 1 Guest House je ho tažšie nájsť, pretože sa nachádza na kopci v štvrti Mtatsminda, asi 10 minút peši na západ od Rustaveliho bulváru. V noci je najlepšie ísť taxíkom. Je tiež možné zísť po schodoch od západnej strany stanice lanovky na horu Mtatsminda na ulici Chonkadze. Tento hotel ponúka čisté, moderné ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s vlastným príslušenstvom alebo v izbách pre štyroch alebo piatich hostí. Všetky izby majú televízor a Wi-Fi.)
Rezervovať

 

Zobraziť viac
Close